Rozhovor s autorkami "The Twilight saga parody"

20. srpna 2013 v 11:03 | An |  psáno
Za poslední dny se na YouTube a v blogovém světě stala populární česká parodie na ságu Stmívání od SushiClipsCR. Pokud jste o ní ještě neslyšeli, nebo jí ještě neviděli, můžete se na ní podívat ZDE. Video mě, jako nemálo lidí, nadchlo a rozhodla jsem se udělat s autorkami rozhovor :)

1) Čekaly jste, že se vaše parodie stane tolik populární?

Nečekaly, ani v nejmenším. Doufaly jsme, že se to bude lidem líbit, ale nejvíc překvapující byl moment, kdy se to objevilo i na stránkách blogu a přišla nabídka na rozhovor.

2) Jak vás napadlo udělat parodii zrovna na Twillight ságu?

Těžko říct.. Už kdysi dávno, jsme to zkoušely, ale to jsme neměly ani pořádnou kameru a po pár letech kdy jsme se rozhodly začít fakt točit, jsme si uvědomily že dokončení něčeho co jsme kdysi začaly by byl dobrý posun k něčemu dalšímu.

3) Hodně lidí říká, že jste se inspirovaly u Hillywoodu, co je na tom pravdy?

Určitě v tom nebyl záměr, že bychom si řekly "Pojď budeme se opičit a natočíme to taky" - prostě je na světě hodně lidí, často se stává že se dva nápady střetnou, jedinou podobnost kterou v tom vidíme je to, že je to zhudebněné, ale to už je věc názoru. :)

4) Jak jste dávaly celou parodii dohromady? Kdo přicházel s nápady?

Obě. Ne vždycky jsme jedna s druhou souhlasily a tak se muselo dělat hodně kompromisů, ale často se věci naprosto změnily i přímo na místě točení, kdy někdo z herců dal návrh a my to zkusily natočit i podle nich. (Občas :P)

5) Musím říct, že máte úžasnou taneční choreografii. Bylo těžké se jí naučit?

Děkujeme, to je práce Aničky :) Těžké to podle mně nebylo, naučení šlo hladce, horší byla synchronizace a točení v -10 stupních. :D

6) Co se vlastně skrývá za názvem SushiClipsCR?

Skrývá se za tím jeden den na obědě, konkrétně na Sushi (překvapivě :D) kdy jsme chtěly něco co nás vystihuje - Sushi - nejoblíbenější jídlo - Clips - prostě klipy a videa a CR - Česko :)

7) Kde se vidíte za deset let?

To je těžká otázka, protože bráno realisticky a s optimismem - třeba bychom mohly natáčet videoklipy na zakázky nebo klidně i větší projekty.... Ovšem - zůstáváme nohama na zemi, takže kdo ví? Možná že budeme dál točit vlogy a random videa jen v lepší kvalitě :)

8) Jaký máte nejvtipnější zážitek z natáčení?

Těch je hrozná spousta, ale nejlepší byl asi co si čerstvě pamatuju Lukášův pád do vody, kdy byla hrozně vážná scéna a on chudák neviděl na dno, takže zakopl o schod v rybníku a hodil hroznej ultra matrix pád. :D

9) Plánujete i další parodie nebo podobné projekty?

1000% ! :)

10) Co byste vzkázaly na závěr všem vašim divákům a fanouškům?

Že moc děkujeme za všechnu podporu a krásný komentáře, fakt je to něco nádhernýho, když něco po půl roce dokončíte a pak se to lidem takhle líbí, takže určitě odbírejte a my se budeme snažit vás dál bavit a těšit videi. :)
P.S: Pokud by kdokoliv chtěl dělat někdy komparz nebo tanečníky, napište nám! Budeme moc rády :)


Na závěr bych chtěla oběma autorkám poděkovat za rozhovor a vám připomenout, že pokud se vám jejich parodie líbí, můžete jim to dát vědět prostřednictvím komentáře či "lajku". A pokud na ně máte ještě nějaké otázky, myslím, že na ně rády odpoví.
A pokud se vám rozhovor líbil a chtěli byste tady vidět více podobných rozhovorů, dejte vědět pomocí ankety pod článkem nebo komentáře, čí rozhovor byste tu nejraději viděli.
*Omlouvám se za chybu názvu ankety, jsem už ňáká celá zmatená z toho počasí a nejde to změnit :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chtěli byste více podobných anket?

Ano.
Ne.

Komentáře

1 megiiiii megiiiii | Web | 20. srpna 2013 v 13:20 | Reagovat

Super rozhovor a skvělý otázky, ještě jednou moc děkujeme :))

2 Annie Julie Annie Julie | Web | 20. srpna 2013 v 13:49 | Reagovat

Jéé to je hezký, díky :)

3 Insidious Insidious | E-mail | Web | 20. srpna 2013 v 18:25 | Reagovat

Super parodie a super rozhovor :) (y)

4 Kelíns Kelíns | E-mail | Web | 27. srpna 2013 v 11:40 | Reagovat

Skvělý rozhovor. Dobře, že tě to napadlo, otázky jsou opravdu zajímavé.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama